PREMIERA: Darmowy Player na urodziny

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Któż z nas nie pamięta tych pięknych promocji u sieci komórkowych, gdzie z okazji urodzin dostawaliśmy 10 PLN bonusowego doładowania. Tak kiedyś faktycznie było w przypadku Simplusa, czyli operatora Plus. Dziś mocno zaskoczył w tej materii Player, czyli aplikacja prezentująca treści telewizji TVN oraz dużo lepszej TTV (z kapitalnym dokumentem Down The Road).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Otóż każdy zalogowany użytkownik, który ma urodziny otrzymuje od niej darmowy voucher tygodniowy dający dostęp do Player+. Umożliwia on oglądanie treści bez reklam i wszelkiego rodzaju prapremier. Możemy więc tydzień do przodu zobaczyć odcinki tragikomicznego serialu Na Wspólnej, którego scenariusz od kilku dobrych lat pikuje dramatycznie mocno w dół w kierunku treści typu lol conent jak u YouTuberów.

Wielka szkoda, że nie obejrzymy filmów premium typu Hejter reżysera Komasy. Tam jest dostępna sekcja VOD, ale płatna od każdego filmu coś jak iTunes Movies w Apple TV. Mimo wszystko miły był gest otrzymania prezentu. Dla porównania z okazji urodzin na podobne rzeczy nie ma co liczyć u takich gigantów jak HBO GO czy Netflix, a szkoda. Marketingowo bowiem te wielkie światowe marki sporo zyskałyby w oczach konsumentów.

(fot. Player/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt