PREMIERA: Tijara Mobile ma 29 numerów nadwyżki w procesie przenoszenia numerów za 1Q/2020

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

O tym jak trudny jest biznes komórkowy boleśnie na własnej skórze przekonuje się właśnie nowy operator wirtualny Tijara Mobile. 29 nowych klientów. Taki jest jego bilans w procesie przenoszenia numerów po 1Q/2020. Tijara Mobile w tym czasie oddał 1 użytkownika, a pozyskał 30 nowych numerów. Bilans jest więc jasny. W dobie milionów W4 czy kilku tysięcy innych graczy jest to klęska.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przeszło 100 tysięcy polubień rapera Malika Montany nie przełożyło się więc w żaden sposób na sukces. Spójrzmy dla porównania dla innego małego operatora MVNO o nazwie Lajt Mobile. Był on na plusie 3.227 klientów. Jak na ironię jego macierzystym dostawcą sieci jest Plus. W pierwszym kwartale bieżącego roku 378 tysięcy Polaków zmieniło operatora. Największym wygranym był Plus (znowu) z nadwyżką prawie 21 tysięcy numerów. Potem prawie 9,5 tysiąca użytkowników pozyskał Orange.

Na minusie największym był znowu Play z stratą 67,5 tysięcy numerów, a następnie T-Mobile z odpływem przeszło 9 tysięcy. Czas powrócić na chwilę do wirtualnych graczy, gdzie ponownie czaruje Premium Mobile z nadwyżką 17 tysięcy. Trzeba też pamiętać, że wlicza się do tego A2Mobile (potwierdza to podstrona z danymi). a dalej Mobile Vikings (1,8 tysiąca), Virgin Mobile (88), Klucz Mobile (strata 14 numerów) oraz Lycamobile (252 pod kreską). Cóż, nikt nie mówił, że będzie łatwo.

(fot. Tijara Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Tijara Mobile ma 29 numerów nadwyżki w procesie przenoszenia numerów za 1Q/2020”

 1. marco Odpowiedz

  Zaskoczeniem jest duży plus Orange 9 469! Ciekawe który segment przyczynił się do tych pozytywnych zmian: abonament, karta czy Flex?
  Natomiast co do Play to widać że „magia sieci i reklam” powoli przestaje działać. Abonenci coraz bardziej zwracają uwagę na jakość sieci i ceny. Kiedyś Play nie tylko był dużo tańszy ale też lepiej działał.

  • Kamil

   To prawda, coraz więcej ludzi hejtuje gwiazdy TVN typu Kuba Wojewódzki czy udawane Kuchenne Rewolucje i słusznie, wiele z nich później przechodzi na niby do Play. Najbardziej przykre jest to, że My mobile naprawdę chciało przejść do P4 i robić najlepszy, bo szczery content marketing w Polsce to zostało zignorowane 😐 Cóż, ale byloby super działać z Orange w tym temacie 😉

 2. Typ z lądu Odpowiedz

  Przenoszenia Kamilku. Przenoszenia!
  Wielki znawco branży to nie oznacza że nie mają nowych numerów.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt