PREMIERA: Telewizor ciężej pracuje niż smartfon

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

U wielu osób samotnych jak chociażby seniorzy telewizor potrafi działać bez przerwy, wręcz od rana do wieczora (9.00-23.00). Zwłaszcza w dobie koronawirusa, gdzie powinni unikać wychodzenia na dwór jest to swoistego rodzaju towarzysz domowego życia przekazujący wiadomości (ostatnio głównie ciągle negatywne). Taki wskaźnik kosmiczny 14h SoT zaskakuje.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pokazuje on dobitnie jak ciężko w tym trudnym czasie pracują telewizory. W smartfonach wynik ten wynosi średnio 4h SoT. Inteligentny telefon komórkowy ma zatem nieporównywalnie lżejszą eksploatację na tle dużych odbiorników (głównie, gdyż nikt nie chce małego szklanego obrazu). Co prawda ostatnio coraz częściej telewizora słuchamy na wzór audiobooków to nie zapominajmy, iż wcale nie następuje jego koniec.

Dramatycznie wygląda jedynie sytuacja telewizji linearnej, bardzo mocno podzielonej politycznie. Nie bez przyczyny mówi się, iż jej głównym celem jest pranie mózgów mało świadomym odbiorcom. Tymczasem dziś telewizor służy jako odbiornik treści z takich platform jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video. W dodatku na starcie są wyposażone w oprogramowanie Android TV lub Apple TV (w przypadku modeli smart).

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt