PREMIERA: Dla nich telewizor wciąż jest urządzeniem numer jeden, nie smartfon

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowita sprawa, ale są osoby w kraju nad Wisłą, dla których smartfon wcale nie jest najważniejszym urządzeniem w domu. Jest nim ku zaskoczeniu wielu telewizor. Tak, to nie jest żart noworoczny. Jest on dla nich zdecydowanie większym oknem na świat, aniżeli nawet Internet. Tą (rosnącą w siłę) grupą społeczną są seniorzy. To właśnie dlatego telewizja prędko nie zginie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ostatnio w My mobile ukazał się artykuł mówiący o tym jak seniorzy odkrywają świat smartfonów i mobilnego internetu. Oczywiście byli tym faktem zachwyceni, co akurat trudno jest się dziwić. Osoby na jesieni życia oglądają w telewizji serwisy informacyjne czy programy im dedykowane. Tylko czekać jak za chwilę przepadną w rozrywkę (VOD z Netflix czy HBO GO na czele) na telewizorach typu smart napędzanych Android TV.

Tak jest chociażby w urządzeniach Sony z linii produktowej Bravia z dużym ekranem. W efekcie nie będą czekali na premierę ulubionego serialu, dajmy na to M Jak Miłość lub Klan. Wystarczy później w aplikacji TVP VOD uruchomić dedykowaną aplikację, a następnie oglądać treści, ulubione o dowolnej porze dnia i nocy. Jest to dużo lepszy system od stosowania archaicznych dziś nagrywarek.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt