Konto bankowe na selfie, tego jeszcze nie grali

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Można się śmiać, że selfie to jakaś fanaberia gimnazjalistów. Nic bardziej mylnego. Ogromne zmiany oraz wpływ technologii na społeczeństwo dostrzegają także wielkie korporacje. To właśnie dlatego duży Bank Pekao wprowadził możliwość otworzenia rachunku w PeoPay na selfie. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej twarzy i po sprawie. Mamy założone konto w banku.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To nie jest scenariusz rodem z filmów przyszłości, a jak najbardziej realna rzeczywistość. Możemy się o tym przekonać odwiedzając podstronę placówki finansowej na www.pekao.com.pl/selfie-konto.html. Zwłaszcza ostatni człon linku witryny internetowej mówi nam wszystko. Selfie konto, bo o nim mowa jest swoistego rodzaju znakiem czasów. Choć słowo wydaje się śmieszne to realizuje ważny punkt biznesowy.

Tylko tak należy rozumieć proces otwierania rachunku bankowego. To dlatego w wielu rozmaitych programach partnerskich płacone są kwoty rzędu 50-100 PLN za każde polecenie nowego klienta. Niestety przy okazji nie ma mowy o koszcie prezentacji wizerunku, co jest wysoce krzywdzące. W telewizji bowiem nikt nie wyemituje reklamy za darmo z płatnością dopiero w momencie założenia konta przez widza, ale to już temat na zdecydowanie inny, dłuższy artykuł.

(fot. Bank Pekao/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10733 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt