PREMIERA: Hindusi mają szaleństwo na punkcie selfie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Hindusi lub jak kto woli Indyjczycy mają fioła na punkcie selfie, czyli autoportretów. Widać to dobitnie na pierwszych lepszych programach podróżniczych czy to w telewizji lub też może na różnych kanałach na YouTube. Dosłownie każdy turysta przebywający akurat w Indiach jest proszony przez miejscowych (tzw. lokalsów) o selfie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zdjęcie zwłaszcza z białym obcokrajowcem to dla nich ogromna atrakcja. Później dodatkowo będą mogli się oni pochwalić niecodzienną fotografią przed znajomymi. W Polsce aż takiego szaleństwa w temacie selfie nie ma. Nikt z mieszkańców kraju nad Wisłą nie prosi dajmy na to turysty z Niemiec czy Japonii o wspólne zdjęcie. Być może wynika to ze zdecydowanego opóźnienia technologicznego Indii względem Polski.

Tu na nikim już wrażenia nie robią nowoczesne smartfony w cenach rzędu 3.000 PLN lub też wręcz 5.000 PLN jak to jest w przypadku produktu Apple iPhone X. Mieszkańcy Indii dopiero odkrywają uroki technologii mobilnych i pracy z tak podstawową funkcją jak aparat fotograficzny z przednim wizjerem. U nas ten szał miał miejsce, ale jakieś 10 lat temu. Było to zatem w 2007 roku jeszcze za czasów ekspansji Sony Ericsson.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt