PREMIERA: Szkoda, że zaprzestano słuchania całych albumów kosztem singli

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Smartfony z powodzeniem przejęły rolę urządzeń do słuchania muzyki. To własnie przez nie od lat nie używamy w domu wieży Hi-Fi, choć dźwięk z ich kolumn daje wrażenia sali kinowej. Przywołany przed momentem materiał dotyczył sytuacji sprzed dwóch lat. Tak więc biorąc pod uwagę obecną datę, mamy aż pięć długich lat bez korzystania z zestawu stereo na poważnych kolumnach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To nie koniec zmian dotyczących rewolucji muzycznej. W społeczeństwie bowiem zatraciła się niemalże całkowicie umiejętność słuchania całych albumów. Dziś królują tylko single, czyli pojedyncze utwory (najczęściej hity radiowe) wśród użytkowników telefonów komórkowych. Wielka szkoda. Kiedyś człowiek przez to odkrywał wiele muzycznych perełek, które nigdy nie pokaże tradycyjna telewizja typu MTV Live HD.

Ich treści bowiem są nastawione wyłącznie na masowego widza. Stąd przeważa gatunek pop. Praktycznie wcale w polskich stacjach nie grano muzyki typu hip-hop. Był co prawda kiedyś złoty okres z polskim rapem za czasów kanału VIVA Polska (słynny czas Mezo, Jeden Osiem L czy Libera), ale później on przepadł. Na całe szczęście telewizją numer jeden dla tego typu artystów głoszących prawdę jest portal wideo YouTube.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Szkoda, że zaprzestano słuchania całych albumów kosztem singli”

  1. Lisek Odpowiedz

    Autorze. Cale albumy to kila i syf. Moze 2 pozycje fajne i 10 miernot. Po co placic za syf ktorego sie nie slucha?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt