PREMIERA: Wkrótce minie rok od braku statystyki fragmentacji Androida od Google

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ nam się Google zrobiło kąśliwe i złośliwe niczym Apple niepodające słabnących wyników sprzedaży smartfonów (wszak kultowe iPhony nie mogą mieć spadków podobnie jak występować u złych bohaterów filmów z Hollywood). Już wkrótce, bo dokładnie w maju minie rocznica braku prezentowania statystyk fragmentacji Androida. Jest to wielki wstyd dla Google.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Za chwilę bowiem zadebiutuje kolejne wydanie Android 11, a mało kto ma w swoim inteligentnym telefonie komórkowym Androida 10. Takie są fakty. Ostatnie oficjalne statystyki dotyczące fragmentacji zielonego robota My mobile omawiało w maju 2019 roku. Oczywiście jest to szmat czasu, wręcz potężny zwłaszcza w tak szybko i dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości w technologiach mobilnych.

Owszem, ostatnio co prawda Google coś wspominało dla amerykańskich mediów iż Android 9.0 Pie posiada 22,6% udziałów, ale wciąż nie zaktualizowało dedykowanej podstrony dla deweloperów. Tymczasem te informacje są niezwykle ciekawe dla zwykłych użytkowników, nie wspominając dla całej masy armii dziennikarzy czy twórców technologicznych. Możemy się o tym przekonać sami odwiedzając adres witryny www.developer.android.com/about/dashboards, na której hula wiatr.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt