GeForce NOW traci ważne gry

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ciemne chmury zbierają się nad usługą streamingu gier w chmurze na smartfony o nazwie GeForce NOW. Otóż wybrani deweloperzy wycofują swoje pozycje z rozwiązania koncernu Nvidia. W branży spekuluje się, iż uznanych producentów gier podkupił bogaty Google wraz z konkurencyjnym produktem o nazwie Stadia. Kontrowersja pełną gębą. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dostawcy tacy jak Activision czy Bethesda usunęli prawie wszystkie gry. Kto wie czy za chwilę nie powtórzy się nam rozrywka z platform streamingowych, ale rynku VOD. Tam też co chwilę wybrane filmy znikają wskutek rozmaitych umów licencyjnych. W efekcie lądują na zmianę raz na Netflix, a za kilka miesięcy w HBO GO. Oczywiście przy okazji mocno irytują klientów te pozycje filmowe przechodzące z rąk do rąk.

Dlatego tak wielu sympatyków technologii jest zwolennikami kupowania cyfrowych wydań na zawsze. Przez to późniejsze podpięcie do konta daje im możliwość oglądania filmu zakupionego dajmy na to w iTunes Store. Oczywiście jest on droższy, ale po wieki. Zapisanie zaś do sekcji moja lista chociażby na Netflix na pilocie w Apple TV tej pewności niestety nie daje. Później przez to możemy się srogo rozczarować.

(fot. Nvidia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt