Netflix obniża cenę do 34 PLN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Znakomite informacje dla wszystkich miłośników największego na świecie serwisu VOD. Otóż platforma Netflix zaczyna wysyłać wiadomości Email z obniżkami. W efekcie standardowy plan HD kosztuje teraz nie 43 PLN, a jedyne 34 PLN. Taką możliwość mają zarówno użytkownicy powracający do usługi jak i ci zupełnie nowi. Swoją drogą to niesamowity zbieg okoliczności.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To wręcz nie może być przypadek. Otóż dzięki systemowi naprzemiennego obniżaliśmy koszty właśnie do 34 PLN oglądając na zmianę co miesiąc HBO GO i Netflix. Dzieje się tak, ponieważ 25 PLN + 43 PLN = 68 PLN/2 = 34 PLN. Teraz formułka się zmieni, przez co będzie wyglądać następująco 25 PLN + 34 PLN = 59 PLN/2 = 29,50 PLN. Tak naprawdę cały problem współdzielenia kont można rozwiązać raz na zawsze bardzo prosto.

Wystarczy wprowadzić plan 4K (Ultra HD) na jeden obraz jednocześnie w cenie 13 PLN (52 PLN/4 = 13 PLN), góra 20 PLN i po sprawie. Nie dość, że Netflix oszczędziłby czas na walkę z piratami tworząc blokadę geolokalizacji rozsianych gdzieś po Polsce różnych kont rodzinnych to jeszcze z pewnością zyskałby potężne grono nowych użytkowników. Nie każdy przecież chce się bawić w współdzielenie profili w celu oszczędności.

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Netflix obniża cenę do 34 PLN”

  1. GaduAir Odpowiedz

    Argentyna się kłania za około 20zł na Full Wypassię a nie jakieś Polackie ceny, oczywiście sam ich dotuję złodziejską stawką lecz to tylko przez moje lenistwo.
    VPNy rządzą.

    • Kamil

      Przewinelo mi sie cos podczas researchu. Odkad odkrylem system naprzemienny #original_content w My mobile to nie bawie sie w zadne VPN. 34 PLN to akceptowalna cena za tresci premium Netflix i HBO GO na zmiane w Apple TV 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt