PREMIERA: YouTuber Friz, tytan pracy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jest taki YouTuber o nazwie Friz na polskiej scenie, którego śmiało można określić tytanem pracy. Tylko tak trzeba streścić jego oraz ekipy (w pojedynkę ciężko byłoby mu wszystko samemu ogarnąć) częstą, bo codzienną publikację filmów na platformie YouTube należącej do koncernu Google. W dodatku każdy z nich notuje milionową oglądalność. To wyniki lepsze od telewizji.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie ważne, że mamy styczność z tzw. lol contentem dla widzów w wieku gimnazjalnym głównie świetnie się przy nich bawiącej. Plan produkcyjny norm został wykonany. Reklamodawcy się cieszą i wszyscy są zadowoleni. Nawet sieć komórkowa Play oficjalnie współpracuje z twórcą internetowym niezwykle często zachwalającym swojego klienta (na witrynie typu Fan Page na Facebooku padają słowa nawet najlepszego operatora, z czym akurat można polemizować patrząc na My mobile RANKING).

Bez wątpienia sukces Friza nie wziął się znikąd. Co prawda szybki, ale został on potwierdzony systematyczną ciężką pracą. Przeszło 3 miliony widzów nie spadło z nieba. O depresji w jego przypadku chyba nie może być mowy jak u innych YouTuberów opuszczających serwis. Nie każdy stawia na wysokojakościową treść ponad jej ilość jak chociażby My mobile, najbardziej innowacyjne medium o technologiach mobilnych w Polsce. Nawet 70 tysięczne czytelnictwo ma on podobne niczym naprawdę niezły papierowy tygodnik Newsweek Polska, lider opinii.

(fot. Friz/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: YouTuber Friz, tytan pracy”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt