Mamy początek końca, kryzys i dramę Ekipy Friza [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ proroczy okazał się artykuł My mobile mówiący o tym, że czas będzie pracował na niekorzyść Ekipy Friza. Aktualnie mamy bowiem największą dramę w historii tych najpopularniejszych YouTuberów w Polsce. Tylko tak należy rozumieć wątek z kradzieżą logo sowy od zagranicznego artysty, nagrywanie kontrowersyjnych wybuchów auta czy też sprzedaż produktów z AliExpress.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Te ostatnio były dodatkami premium do płyty Ekipy w najdroższej wersji. Sylwester Wardęga pokazał całą hipokryzję w jednym z filmów. Swoje do pieca dorzucił też marketingowiec Jacek Gadzinowski, który wieszczy koniec Ekipy na wzór grupy Abstrachuje publikującej dziś naprawdę dziwne materiały na swoim kanale. Według niego za chwilę wypadnie ona z algorytmów YouTube i nastąpi zdarzenie się z ścianą czy pęknięcie bańki.

Tymczasem najnowszy klip z wyjaśnieniami lub też przeprosinami jak kto woli od Friza został bardzo słabo odebrany przez społeczność fanów. Tylko tak należy rozumieć liczbę aż 32 tysięcy łapek w dół na tle 155 tysięcy górę. Zazwyczaj relacje minusów do plusów były zdecydowanie mniejsze. Ponadto plan wypuszczenia na rynek napoju energetycznego z logiem Ekipy został już źle skomentowany przez zagorzałych jej miłośników.

(fot. Ekipa/My mobile)

EKIPA – DOBRY MOOD

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Mamy początek końca, kryzys i dramę Ekipy Friza [My mobile TV]”

    • Kamil

      Nie oglądam ich, komentuje ciekawy przypadek. Aktualnie media naTemat robia Ekipie zły PR poprzez przypomnienie szkodliwego charakteru energetykow dla dzieci, czyli widowni 🥤

    • Kamil

      hits! 🔥 Wczulem sie w kawalek z Dubaju Dobry Mood 😱

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt