PREMIERA: Dzień bez trybu samolotowego to dzień stracony w A2Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

O dużych problemach technicznych A2Mobile serwis My mobile informował już miesiąc temu. W największym skrócie w artykule chodziło o naprawdę mocno irytujące przerywanie internetu. Sieć komórkowa A2Mobile pod tym względem działa niestety słabo. Co gorsze, częstotliwość takich zdarzeń to minimum raz dziennie. Dokładnie tak samo często trzeba stosować pewne rozwiązanie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o włączanie trybu samolotowego, który przywraca poprawnie działającą sieć komórkową A2Mobile. Dopiero taki faktyczny reset ustawień mobilnego dostępu do sieci web powoduje reanimację trupa. Wielka szkoda, że aktualne staje się powiedzenie dzień bez trybu samolotowego to dzień stracony w A2Mobile. Na porządku dziennym staje się nieładowanie (wczytywanie) grafik w rozmaitych aplikacjach społecznościowych.

Nie trzeba nikogo przekonywać jak potrafią takie rzeczy drażnić. Oczywiście chwila zabawy z trybem samolotowym rozwiązuje wszelkie niedogodności. W sumie to projekt A2Mobile zaczyna przypominać betę sieci komórkowej, a nie w pełni dobrze (normalnie) działający produkt udostępniony masowo konsumentom. Pozostaje zatem mieć nadzieję, iż ten aspekt ulegnie zmianie. W przeciwnym razie klienci będą uciekać do sprawdzonych operatorów strukturalnych z tzw. W4.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt