PREMIERA: Jedna wada Androida 10 na tle wersji 9.0 Pie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Android 10 z pompą wchodzi na rynek w formie aktualizacji oprogramowania na coraz to kolejne modele nowoczesnych smartfonów. Na początek uaktualnienie dotyczy flagowców, ale już wkrótce dziesiąte wydanie sympatycznego zielonego robota trafi również do średniaków. Tylko tak należy rozumieć premierę Androida 10 chociażby na początku 2020 roku dla Sony Xperii 10.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jednak pewna rzecz zdaniem My mobile uległa pogorszeniu. Chodzi o ten brzydki podłużny pasek multitaskingu (przewijania w poziomie aplikacji) czy aktywujący powrót do głównego menu pulpitu. Teraz będzie on wyglądał zupełnie jak tak jak kopia żywcem wzięta z iOS na takich iPhonach jak chociażby seria X i w gorę. Jest wyraźnie płaski jak szpilka. Czasami Android naprawdę przesadza w tych kopiach produktów Apple.

Widać wyraźnie, iż ktoś mocno ma duże kompleksy względem najbogatszej firmy świata z logiem nadgryzionego jabłka. Gesty właśnie na iPhonach zostały spopularyzowane do maksimum. Teraz zaś użytkownicy Androida nie wyobrażają sobie życia bez nich. Więcej szczegółów jak zawsze znajdziemy na podstronie Google www.android.com/android-10. Bez wątpienia największą nowością wydania Android 10 jest tryb ciemny.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt