PREMIERA: Google za chwilę będzie największym pracodawcą świata

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Firma Google wyrasta powoli nie tylko na monopolistę rynku internetowego, ale i również największego na świecie pracodawcę. Nie powinny więc nikogo dziwić kary liczone w miliardach euro nakładane przez Unię Europejską na giganta z Mountain View za nadużywanie swojej pozycji (małe podmioty praktycznie nie mają z nią żadnych szans).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wystarczy spojrzeć na amerykańskich twórców internetowych. Idealnym przykładem są YouTuberzy mający aż dziesięciokrotnie większe stawki reklamowe od Google na tle jak zawsze poszkodowanej i biednej Polski. W efekcie król wyszukiwania informacji w internecie jest pracodawcą dla sporej armii kreatywnych użytkowników YouTube, a dokładniej mówiąc dostawców treści. Nie muszą oni szukać marek do współpracy czy sponsorów.

Trzeba się skupić tylko i wyłącznie na tworzeniu możliwie najlepszych filmów wideo dla największego na globie serwisu z klipami. Swoją drogą to kto pomyślałby, że Google stanie się tak istotnym graczem. Nawet w kraju nad Wisłą nikomu nieznana młodzież potrafi zdobyć przeszło 100.000 widzów na kanałach YouTube. Oczywiście wynika to z faktu ogromnej pomocy Google chociażby w sekcji proponowane, jeśli tylko algorytmy wykryją tzw. angażujący content wskutek dajmy na to dużej liczby komentarzy.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt