PREMIERA: 128 GB w kieszeni to świetne uczucie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Człowiek po przesiadce z urządzenia wyposażonego w 16 GB pamięci wewnętrznej na smartfon z wbudowanymi 64 GB czuje ogromny komfort psychiczny. W końcu nie ma tej walki o dosłownie każdy MB-ajt danych. Nawet Android 9.0 Pie nie umożliwia opcji czyszczenia śmieci z folderu plików tymczasowych, który ku zaskoczeniu zniknął (na tle wydania 7.0 Nougat).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Może to i dobrze, bo w 2019 roku nikt nie powinien takimi błahostkami zajmować sobie mocno obciążonej głowy. Tym bardziej naprawdę miłe jest uczucie już tej samej świadomości posiadania w kieszeni aż 128 GB danych (pamięć wbudowaną 64 GB oraz microSD 64 GB). Za chwilę dosłownie wszystkie inteligentne telefony komórkowe będą posiadały 128 GB domyślną przestrzeń na pliki użytkownika, wliczając w to iPhony.

Na ten moment niestety produkty Apple wciąż się wysoką cenią za wariant 64 GB, który dla wybranych klientów może być zbyt mało obszerny. Wystarczy zainstalować sobie kilkanaście gier o wadze 1-2 GB, by na własnej skórze przekonać się jak szybko schodzi pamięć na dodawanie do kolekcji kolejnych aplikacji typowo rozrywkowych. Przypomnijmy, że iPhony nie mają możliwości dalszej rozbudowy przez zewnętrzne nośniki.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt