Klienci wolą już smartfony w wersji 512 GB zamiast 128 GB

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bardzo interesujące wyniki sprzedaży przychodzą w kontekście bez wątpienia super smartfonu jakim jest Samsung GALAXY Note 9. Klienci zdecydowanie chętniej wybierają wersję z aż 512 GB pamięcią wbudowaną na tle 128 GB. To pokazuje, dokąd zmierza przyszłość technologii mobilnych. Już dziś poziom 64 GB przestrzeni na pliki jest za mały dla bogatych azjatyckich krajów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tymczasem to jest standard w parze z 4 GB RAM pamięci operacyjnej dla współczesnych średniaków. Jeśli zaczniemy nagrywać dużo filmów w jakości 4K to na momencie zapchamy nie tylko 128 GB, ale i te 512 GB. Akurat leżąca na biurku Sony Xperia XA z kartą pamięci microSD o pojemności 64 GB raportuje zaledwie 1 GB wolnego. Wszystko przez sporą ilość nagrywanych materiałów w standardzie Full HD.

Jak z czystego lenistwa później nie usuwamy klipów wideo to po jakimś pół roku zapchamy nośnik 64 GB. Biorąc pod uwagę ogromną wagę filmów wideo w 4K stanie się to relatywnie szybko w przypadku przestrzeni 512 GB. Tylko z pozoru wydaje się być ona potężna. W dobie multimediów nie robi takiego dużego wrażenia jak dawniej. Oczywiście przy szybkim kopiowaniu danych, można spokojnie funkcjonować na wartościach rzędu 100 GB.

(fot. Samsung/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt