Microsoft Surface Duo, nareszcie jakaś nowość na nudnym rynku smartfonów [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Koncern z Redmon naprawdę pozytywnie zaskoczył wszystkich miłośników technologii. Oprócz nudnych jak z flaki z olejem notebooków, firma Microsoft zaprezentowała innowacyjny smartfon Surface Duo z rozkładanym ekranem. Tak naprawdę zawiera on dwa wyświetlacze o przekątnej 5.6 cali, które potrafią zmienić telefon w całkiem przyjemny tablet albo mini-laptop.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Od strony wizualnej, designu wszystko prezentuje się kapitalnie. Nie ma nawet co porównywać jakościowej marki Microsoft z ZTE Axon M, czyli podobny produkt debiutujący już dwa lata temu. Premiera nowoczesnego Surface Duo pojawi się na rynku w wakacje 2020 roku. Z pewnością będzie to nie lada gratka dla sympatyków nietuzinkowych rozwiązań. Raczej nie otrzymamy tutaj komfortu pracy rodem z MacBooka Air.

Wszystko za sprawą relatywnie mniejszego ekranu niż 13 cali monitora od komputera przenośnego. Jednak do konsumpcji multimediów typu oglądanie filmów w podróży zapowiada się całkiem nieźle. Oby tylko cena produktu nie była przesadnie wysoka. Wtedy może być to powszechne urządzenie. Więcej szczegółów jak zawsze znajdziemy na oficjalnej witrynie www.microsoft.com/en-us/surface/devices/surface-duo.

(fot. Microsoft/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY MICROSOFT SURFACE DUO

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Microsoft Surface Duo, nareszcie jakaś nowość na nudnym rynku smartfonów [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt