Plus chwali się znakomitymi wynikami finansowymi po 2Q/2019 oraz ukraińską promocją

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Plus, a właściwie potężna grupa medialna Cyfrowy Polsat z dumą ogłosiła najnowsze wyniki finansowe za 2Q/2019. W największym skrócie można powiedzieć, że jest nieźle. Firma chwali się dużą liczbą 11,9 miliona klientów korzystających z usług telefonii komórkowej oraz internetu (nie liczymy tutaj użytkowników platformy satelitarnej dla telewizji premium).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Spójrzmy więc nieco szerzej na wyniki finansowe spółki. Cyfrowy Polsat w ostatnim kwartale zanotował 269 milionów złotych zysku (przy przychodzie około 2,92 miliarda złotych). Gigant chwali się także niskim wskaźnikiem odejść klientów czy szeregiem wprowadzonych innowacji jak chociażby telewizja bez anteny, gdzie źródłem sygnału było łącze internetowe (nawet od innego dostawcy, dajmy na to stacjonarnego).

Przy okazji Plus na kartę wprowadza promocje dla klientów z Ukrainy umożliwiające darmowy przekaz pieniężny oprócz standardowych obniżek usług telekomunikacyjnych za naszą wschodnią granicę. Jakby tego było mało, podobne akcje marketingowe oferuje Heyah, które podkreślą rosnącą ilość zawieranych małżeństw na linii polsko-ukraińskiej. Swoją drogą to kuriozalne, iż Polak coraz częściej pracuje dla Niemca czy Holendra w obcym kraju, zaś taki Ukrainiec zasila słabo płatne posady na produkcji.

(fot. Plus/My mobile)

Polski rynek telekomunikacyjny w 2Q/2019:

  1. Play (15.000.000 klientów)
  2. Orange (14.964.000 klientów)
  3. Plus (11.913.000 klientów)
  4. T-Mobile (10.869.000 klientów)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Plus chwali się znakomitymi wynikami finansowymi po 2Q/2019 oraz ukraińską promocją”

  1. Kamil Odpowiedz

    Choc w Biedrze nie bylem kilka lat (z uwagi na balagan, brak czystosci i kultury wzgledem klienta) to wlasnie Plus daje bonus 10 PLN na zakupy do tego sklepu 🐞

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt