Player+ BOX ma własną przystawkę

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Tego jeszcze nie grali, żeby producent aplikacji VOD o doskonale znanej nazwie Player zdecydował się na samodzielne wyprodukowanie multimedialnej przystawki. To się jednak dzieje naprawdę. Duża grupa medialna TVN oraz ITI Neovision wprowadzają specjalną przystawkę telewizyjną o nazwie Player+ BOX. Jest to wersja premium podstawowej usługi PlayerStąd charakterystyczny plus (+) dodany do końca członu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Choć pomysł jest niezwykle ciekawy oraz ambitny to serwis My mobile wróży mu małe szanse na sukces. Niestety, ale największą siłą nawet małych mediów jest dobrej jakości treść (z angielskiego content). Jej brak skutkuje później brakiem klientów lub komentarzy. Player+ mimo najszczerszych chęci nie ma szans konkurować z potężnym walcem pod postacią Netflix czy HBO GO. Nawet niepozorny Amazon Prime Video wprowadził niedawno polskie napisy do seriali i tak hitowej produkcji jak The Grand Tour (przebrandowany kultowy program motoryzacyjny Top Gear).

Z pewnością już wkrótce pojawią się testy tej wciąż na krajowym rynku świeżej platformy VOD na Apple TV. Kto wie, być może będzie to sensowna alternatywa dla nieco przereklamowanego produktu Netflix. Tymczasem na TVN nie idzie oglądać niegdyś niezłych seriali z Na Wspólnej na czele. Dobrze, że dzięki ofercie płatnej w Player+ mamy dostęp do wielu znakomitych filmów rodem z Hollywood. Więcej szczegółów o nowej przystawce multimedialnej Player+ BOX z opcją telewizji na żywo z przewijaniem włącznie znajdziemy na www.playerplusbox.pl/?utm_source=nc-plus-player-plus-box.

(fot. Player/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10740 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt