PREMIERA: Nowa platforma VOD Disney+ mocno się inspiruje Apple TV 3rd

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Już wkrótce na globalnym rynku serwisów streamingowych VOD zobaczymy nowego gracza. Będzie nim Disney+ prezentujący całą gamę czarujących animacji (z kultowym studiem Pixar włącznie) czy komiksów ze stajni Marvela. W związku z tym wydarzeniem w zagranicznych mediach technologicznych zaczynają się pojawiać pierwsze zrzuty ekranowe usługi.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I właśnie w tym miejscu niejako na dzień dobry pojawiają się pierwsze kontrowersje. Tylko tak należy rozumieć design, a właściwie to wygląd Disney+ do złudzenia przypominający interfejs poprzedniego Apple TV 3rd (aktualne Apple TV 4th to już zupełnie inna para kaloszy jak to mówi staropolskie porzekadło). Kto nie wierzy niech sam porównana menu Disney+ znajdujące się chociażby na powyższym zdjęciu.

Następnie niech się uda do statusu My mobile na Facebooku opublikowanego na witrynie typu Fan Page www.facebook.com/mymobilepl/posts/2778391882205048?__tn__=-R. Podobieństwo jest wręcz uderzające. Identyczne są nawet te skopiowane żywcem zaokrąglone elementy na wzór prostokątów jak i sama struktura nawigacyjna. Jakby to powiedział klasyk, jak naśladować to najlepszych. Disney+ najwidoczniej wychodzi z takiego założenia, gdzie naprawdę mocno inspiruje się projektantami Apple.

(fot. Disney/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt