PREMIERA: Tęsknota [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

BlackBerry RIM, czyli Research In Motion (Limited). Ach jak pięknie brzmi ten ostatni człon nazwy legendarnej niegdyś firmy z kanadyjskiego Waterloo. Dziś aż trudno w to uwierzyć, ale dawniej popularne jeżyny były najbardziej modnymi smartfonami dla wszelkich gwiazd czy nawet celebrytów pokroju Kim Kardashian. BlackBerry upodobali sobie zamożni biznesmeni.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kto poważnie pracował z mobilną pocztą Email ten doskonale wiek jak przyjemnie i wygodnie się tworzy wiadomości na fizycznej klawiaturze QWERTY. Wirtualne odpowiedniki nigdy nie dadzą tego komfortu. To dlatego dziennikarze oraz pisarze wciąż używają klawiatury notebooka, a nie touchpada tabletu. BlackBerry Bold 9900 był swego czasu synonimem największego prestiżu, luksusu przenośnej pracy. Potem przyszedł iPhone, który wszystko zepsuł wraz ze słynną prezentacją produktową samego Steve Jobsa. Tymczasem jeszcze osiem lat temu, czyli w 2011 roku BlackBerry było na fali.

Z wielkim sentymentem, nutką nostalgii wspomina się niejako przy okazji pewne modele smartfonów naśladujących jeżynki. Wystarczy nadmienić Nokię C3-00 Email z autorską, trochę nieudolnie działającą platformą S40 czy inteligentny telefon komórkowy z prawdziwego zdarzenia Samsung GALAXY Pro napędzany Androidem 2.2 Froyo. Dzisiaj małe są szanse na wypuszczenie flagowca w stylu BlackBerry z fizyczną klawiaturą QWERTY przez duże koncerny jak Huawei, a szkoda. Klient dziś chce duże ekrany do konsumowania multimediów, a niekoniecznie kreatywnej pracy.

(fot. BlackBerry/My mobile)

BLACKBERRY BYŁO KIEDYŚ LEPSZĄ MARKĄ NIŻ APPLE

MATERIAŁ PROMOCYJNY BLACKBERRY BOLD 9900

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt