PREMIERA: Apple TV+ dostępne dla Polaków z darmowym okresem próbnym

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Najbogatsza firma świata z Cupertino nie zwalnia tempa. Wszak 10 września bieżącego roku pokaże nowe iPhony 11. Na wydarzenie Apple poczekamy sobie raptem tylko dwa tygodnie. Tak szybko czas leci. Tymczasem w polskim Apple TV 3rd od dokładnie dwóch dni można obserwować dostęp do treści Apple TV+ typu programu dokumentalne o brytyjskiej rodzinie królewskiej czy cudów Ameryki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jeśli ktoś jest miłośnikiem Stanów Zjednoczonych oraz miast typu Nowy Jork, Los Angeles, Las Vegas, Chicago czy Miami to z pewnością znajdzie treści dla siebie. Nawet Polacy mogą spróbować bezpłatnego okresu próbnego (ileż to zawirowań z nim było w usłudze Netflix z uwagi na kombinowanie przedsiębiorczych rodaków), co potwierdza powyżej znajdujące się zdjęcie. Trzeba tylko zalogować się do konta iTunes.

Na koniec gwoli przypomnienia warto dodać, że nowy platforma VOD z podobno najbardziej uzdolnionymi twórcami Apple TV+ ma wystartować jesienią. Może więc marka z logiem nadgryzionego jabłka zrobi nam wszystkim niespodziankę i zadebiutuje kilka tygodni wcześniej przed astronomicznym początkiem jesieni. Wtedy będzie można oddać się rozrywce klasy premium w sam raz na nieco chłodniejsze wieczory.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10985 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt