PREMIERA: Netflix dla Polaków, cwaniaków powinien zostać dawno zablokowany

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Swego czasu na portalu Allegro można być kupić około tysiąca tanich kont Netflix w cenie oscylującej w granicach 5 PLN za najlepszy wariant Ultra HD (4K). Oczywiście cały proceder polegał na sprzedaży darmowych okresów próbnych. Serwis Allegro dopiero w ostatnich tygodniach zaczął usuwać tego typu aukcje przedsiębiorczych do szpiku kości Polaków.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Cwaniacy jednak przenieśli się w inne miejsca internetu, ba potworzyli nawet witryny internetowe z systemem płatności on-line. Tak, to wcale nie jest żart. Trzeba było pobawić się w kodowanie aplikacji webowych, aby takie projekty umieścić na serwerach. Nic więc dziwnego, że Netflix traci cierpliwość. W efekcie na aplikacji na Androida w smartfonie Sony Xperia XA widnieje już tylko 7 dniowy bezpłatny okres próbny.

Nie ma więc mowy o darmowym miesiącu na testowanie. Niestety nie można było zrobić zrzutu ekranu w środku aplikacji z uwagi na blokadę deweloperów tytułu (podobne można spotkać w pozycjach do poznawania nowych ludzi). Według nieoficjalnych informacji są to tylko testy Netfliksa. My mobile nie ma wątpliwości. Netflix prędzej czy później będzie musiał zawalczyć z kombinatorstwem na masową skalę w kraju nad Wisłą.

(fot. Netflix/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Netflix dla Polaków, cwaniaków powinien zostać dawno zablokowany”

  1. marco Odpowiedz

    Spokojnie Kamilu, niepotrzebnie martwisz się o budżet Netflixa. przypuszczam że potentat stremingowy jakim jest Netflix doskonale zdaje sobie z tego sprawę i nawet „taką stratę” ma wpisaną w swoją strategię. Dzięki takiej dystrybucji usługa się popularyzuje i wcześniej czy później użytkownik wykupi drogi legalny abonament. Oczywiści firmy oficjalnie nie pochwalą takiego procederu ale znane są już przypadki że same firmy wpuszczały do sieci wersje „pirackie” swojego oprogramowania aby program się rozpowszechnił.
    Netfix na pewno nie zbankrutuje, zwłaszcza że w Polsce pomimo słabszej oferty filmowej.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt