My mobile SUBSKRYPCJA

PREMIERA: Nikt nie chce jakościowego Apple TV+, nawet za darmo [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Czasami można odnieść wrażenie, że platforma streamingowa Apple TV+ z wysoką jakością jest kompletnym niewypałem. W efekcie nikt nie chce jej kupować mimo wielkiej magii firmy z logo nadgryzionego jabłka. To dlatego gigant z Cupertino raz po raz przygotowuje promocje z darmowym dostępem do jego treści filmowych, co wręcz potwierdzają założenia na początku tekstu.

Autopromocja                                                             Czytaj dalej
Zobacz filmy wideo w sekcji My mobile TV   Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Przecież niedawno mieliśmy promocję darmowego Apple TV+ z okazji dokumentu o Realu Madryt. Teraz mamy podobną akcję marketingową, ale w związku z premierą serialu o tytule O Jedno Cię Proszę. Tym razem użytkownicy mogą liczyć aż na dwa miesiące oglądania bez dodatkowych opłat. Wystarczy tylko do 2 czerwca bieżącego roku skorzystać z dedykowanego linku www.redeem.apple.com/appletvjennifer-de.

Zdaniem My mobile, Apple TV+ nie ma czego szukać na polskim rynku w tym momencie. Wynika to z bardzo prostego faktu. Apple nie zainwestowało nadal w krajowego lektora. Tymczasem Polak nie lubi czytać, zarówno książek jak i gazet. Być może właśnie stąd sukcesy święci YouTube, czyli taka duża telewizja internetowa. Natomiast w siłę rośnie jego konkurencja, zwłaszcza Disney+ czy Amazon Prime Video (będące namiastką Showmax z całą masą polskich filmów, na które mocno stawia też Canal+ Online).

(fot. Apple/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY DOKUMENTU O SUPER LIDZE WOJNA FUTBOLU (APPLE TV+)

Przygotowane przez

jest autorem 13032 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Nikt nie chce jakościowego Apple TV+, nawet za darmo [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt