PREMIERA: Tablet z Androidem 4.1 Jelly Bean w brzydki sposób został uśmiercony przez TVN

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Przykra niespodzianka miesiąca. Tylko tak należy rozumieć zachowanie telewizji TVN, właściciela pewnej znanej usługi. Chodzi o zaprzestanie wsparcia doskonale znanej aplikacji Player dla Androida 4.1 Jelly Bean. Objawia się to tym, że na nieco starszych, ale wciąż doskonale działających tabletach z żelkowym wydaniem nie obejrzymy dajmy na to serialu Na Wspólnej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Owszem, reklamy zostaną wyświetlone, ale już sam materiał główny z filmem niestety nie. Zamiast tego zobaczymy komunikat aplikacja Player została zatrzymana. Ktoś może powiedzieć, że pewnie zielony robot się zwiesił jak często to bywa (zwłaszcza w starszych wersjach). Nic bardziej mylnego. Taki monit ukazuje się dosłownie zawsze, niezależnie od wybranego programu stacji TVN. Trochę to przykre i skandaliczne.

Deweloperzy spokojnie mogliby zakodować alert, że aplikacja nie wspiera Androida 4.1 Jelly Bean (wymagane jest wydanie 4.4 KitKat). Szybki research dopiero to wykazał w sklepie Google Play, że nie ma dostępnej aktualizacji na tablecie Samsung GALAXY Tab 7 3.0 Lite, który w zasadzie pełni rolę takiego mini telewizora. Podobną historię z emisją wyłącznie reklam, bez głównej treści mieliśmy także podczas zablokowanej próby klonowania obrazu aplikacji Player przez Wi-Fi z iPhona na Apple TV (AirPlay).

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Tablet z Androidem 4.1 Jelly Bean w brzydki sposób został uśmiercony przez TVN”

    • Kamil

      Co gorsze, weba tez zablokowali. Pewnie VPN i rootem fake device moglbym to obejsc, ale nie mam czasu na zabawy z Androidem 🤖

  1. GaduAir Odpowiedz

    4.1 nadal jest fajny ale nie warto go już kupować, co najwyżej można jeszcze traktować go jako szalupę ratunkową ale nie jako zastępstwo tymczasowe. Jest to ostatni dobry jeszcze system, stary ale działa dobrze. Weź sprzedaj te Swoje stare itemy XD niech ktoś inny się cieszy a nie Ty gardzisz:P

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt