PREMIERA: Fajny jest ten opis telefonu ze zdjęciem w ustawieniach Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Tyle jest narzekania na nakładki producentów smartfonów z Androidem. Tymczasem spora część z nich wzbogaca czystego zielonego robota o wiele cennych funkcji. Idealnym przykładem jest tryb ciemny dostępny chociażby w telefonach marki Huawei czy Xiaomi. Ich klienci więc nie muszą czekać na Androida 10.0 Q, który dopiero wprowadzi tę praktyczną opcję.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Tym razem serwis My mobile zwróci uwagę na niezwykle przyjemny dodatek znajdujący się w oprogramowaniu smartfonów OnePlus, mocno zachwalanych przez recenzentów. Chodzi o nakładkę OxygenOS posiadająca specjalny widok ze zdjęciem urządzenia w ustawieniach o telefonie (About phone jak widzimy na powyższym zdjęciu) wraz z dokładną specyfikacją. Przypomina to sekcję Mój komputer w komputerowym Windows.

W przypadku okienek widzimy rodzaj zastosowanego procesora oraz wielkość zainstalowanej pamięci operacyjnej RAM. Natomiast w Oxygen OS od OnePlus metryczka prezentuje dosłownie wszystko włącznie z typem ekranu czy matrycy aparatu fotograficznego. Trzeba przyznać, iż ten jakże mały detal robi robotę. Kto wie, może koncern Google na stałe doda go kiedyś do Androida zamiast jedynie klasycznej białej kartki z podstawową informacją o wersji zielonego robota.

(fot. GSMArena/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10138 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

2 komentarze do “PREMIERA: Fajny jest ten opis telefonu ze zdjęciem w ustawieniach Androida”

  1. Sev3 Odpowiedz

    No. Przydałaby by się taka pełna informacja o specyfikacji. I jeszcze nazwa modelu telefonu. Żeby nie było że nie wiem jaki mam telefon. Oczywiście można te informacje uzyskać instalując jakiś cpuz itp ale nie każdemu się chce

    • Kamil

      Gdybym pracowal w Google Warsaw albo Mountain View jak Android Consultant to bym lobbowal (do menedzerow wysokiego szczebla) za wdrozeniem takiej funkcji do czystego zielonego robota, bo jest super! 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt