Tania chińszczyzna z największym współczynnikiem promieniowania SAR

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy powtórkę z rozrywki. Znowu chińskie smartfony mogą się pochwalić największym szkodliwym promieniowaniem SAR. W pierwszej szóstce urządzeń z największą emisją mamy aż pięć telefonów z Państwa Środka. Tylko tak należy rozumieć kolejno modele Xiaomi Mi A1, OnePlus 5T, Xiaomi Mi Max 3, OnePlus 6T, HTC U12 Life oraz Xiaomi Mi Mix 3.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Szczególnie duży niepokój powinny wywoływać marki Xiaomi i OnePlus. Te występują naprawdę często w tym negatywnym szczycie zestawienia. Może to jest właśnie ta cena niskiej ceny. Na drugim biegunie trzeba z kolei pochwalić Samsunga, największego na globie producenta telefonów komórkowych. Tutaj na szczęść smartfonów z najmniejszym promieniowaniem SAR aż cztery należą do niego.

Kolejność prezentuje się następująco dla produktów Samsung GALAXY Note 8, ZTE Axon Elite, LG G7, Samsung GALAXY A8, Samsung GALAXY S8+ oraz Samsung GALAXY S7 Edge. Mamy więc na koniec dosyć starego przedstawiciela telekomunikacji. W świecie technologii mobilnych jest on emerytem. Morał tej historii jest prosty. Najbardziej bezpieczne telefony są uznanych marek, a nie tych świeżych.

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Tania chińszczyzna z największym współczynnikiem promieniowania SAR”

  1. krzysztofsf Odpowiedz

    Czy ten wspolczynnik jest istotny, jesli rozmawia sie sporadycznie, kilka minut i to nie codziennie? Bo przy przegladaniu internetu i multimediow, gdy nie przykładamy sprzetu do glowy, nie jest chyba specjalnie grozny? Ile modeli i jakie faktycznie przekroczylo normy, tak przy okazji? Brak informacji o zrodle, zeby sprawdzic.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt