PREMIERA: T-Mobile z najlepszym mobilnym internetem w Polsce i rekordowym transferem 21 Mb/s

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (2 liczba głosów, wasza ocena: 3,50 na 6)
Loading...

Sieć komórkowa T-Mobile wraca na szczyt i znowu może się pochwalić najlepszym mobilnym internetem w kraju nad Wisłą. Ponadto różowy operator osiągnął rekordową prędkość 21,30 Mb/s. Z przytupem więc pokonał pomarańczowego telekoma. Warto przypomnieć, że w podobnej euforii był miesiąc temu Orange ze średnim wynikiem 20 Mb/s.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Aktualnie według pomiarów Speed Test, francuska sieć komórkowa legitymuje się 20,25 Mb/s. Różnica przeszło 1 Mb/s na korzyść T-Mobile jest godna podziwu. Trzecim graczem z W4 operatorów strukturalnych jest Play. Fioletowy, niezwykle sympatyczny bąbel również może się pochwalić dynamicznymi przyrostami transferów. Tylko tak bowiem należy rozumieć uśredniony poziom 19,04 Mb/s.

Przykro się natomiast patrzy na upadek Plusa z jego jakże marnymi 15,20 Mb/s. Widać teraz wyraźnie jak mocno Polkomtel odstaje od międzynarodowych koncernów (zwłaszcza T-Mobile z Orange). I pomyśleć, że był on kiedyś liderem technologii LTE. Aktualnie jest wręcz cieniem samego siebie. Nic dziwnego, iż właściciel Plusa chce stworzyć wspólną sieć 5G, ponieważ doskonale zdaje sobie ze słabości własnego koncernu.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.13 komentarzy do “PREMIERA: T-Mobile z najlepszym mobilnym internetem w Polsce i rekordowym transferem 21 Mb/s”

 1. marco Odpowiedz

  Jakoś trudno mi uwierzyć aby Play miał tak dobry wynik 19,04 Mb/s? Przynajmniej w Krakowie Play ledwo przekracza 10 Mb/s podczas gdy Orange normalnie oscyluje w granicach 40 Mb/s a w wielu miejscach spokojnie przekracza 70 Mb/s po ostatnich modernizacjach. Nawet w samym Rynku udało mi się osiągnąć na lte+ wynik powyżej 100 Mb/s. Przypuszczam że jest to związane z tym że Play jest najbardziej popularną siecią, zwłaszcza w grupie osób młodych i aktywnych i tu „zapycha się” sieć. T Mobile nie jest jakoś popularne wśród młodych i dzięki temu sieć działa sprawnie.

  • Kamil

   Play jest niezly. Widzę ten dramat jakościowy po przesiadce na nadajniki Plusa 😐

 2. Krstf Odpowiedz

  wyniki orange czy tmobile już mnie wcale nie dziwią. zawsze są na przodzie listy.

  • Kamil

   Ciekawe jakbym przeniosl numer do T-Mobile lub Orange czy byłoby tak kolorowo i super…

  • szotyi

   Kamilku tmobile na karte ma ograniczenie w pakiecie no limit do 15/15 Mbps up/down. Ale możesz kupic sam no limit głosowy ( ze stacjo) za 25 zł i dokupić np 6 Gb za 30 zł . Wtedy ograniczenia nie ma . To jedynie 55zł miesiecznie . Możeszz kupic sam internet . Ale wiesz co? Gdybyś był w tmobile to przejrzał byś na oczy .

  • Kamil

   Póki co prędzej bliżej mi do Orange Free na kartę…

  • uga riki buga tiki

   Na czym ci Kamilek właściwie zależy. Przecież ty chyba nolimitu nie kupujesz, tylko sam net.

 3. Michał Odpowiedz

  Mimo wzrostów liczby użytkowników sieci predkości t-mobile nadal rosna a do tego bardzo poważnie podeszli do konfiguracji sieci 5G.

 4. marco Odpowiedz

  Co do 5G to nie oszukujmy się, to nie jest technologia dla „zwykłego użytkownika” któremu w zupełności wystarczy LTE+ U mnie na osiedlu osiągnąłem wczoraj 152 Mb/s w Orange więc po co mi więcej? Technologia 5G w głównym zamyśle jest kierowana do biznesu i zdalnego sterowania (operacje na odległość, ruch uliczny itp). Nie sądzę aby upowszechniła się tak szybko jak LTE. To już jest inny pułap choć pewnie indywidualni klienci szybko się znajdą, choćby dla szpanu 🙂

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt