PREMIERA: Akurat wychodzi te 15 GB No Limitu LTE miesięcznie na lejkach w A2Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest ciekawa historia. Jak wszyscy doskonale wiemy, przełomowy pakiet internetowy za 9,90 PLN o wielkości 15 GB w sieci komórkowej A2Mobile z rekordowym lejkiem 512 kb/s po wykorzystaniu jest obecnie numerem jeden na rynku. Właśnie kończy się powoli pierwszy miesiąc testów tego nowego operatora MVNO w serwisie My mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Już na dzień dobry można dojść do zaskakujących wniosków. Wszystko jest bowiem sprytnie wyliczone w A2Mobile. Człowiek przy swobodnym korzystaniu z internetu LTE (biorąc pod uwagę późniejsze kluczowe zapewne progi spowalniające) bez żadnych ograniczeń, coś jak No Limit to i tak wykorzysta w przybliżeniu akurat 15 GB. Z pewnością nie jest to przypadek, a sprytne posunięcie telekoma na podstawie własnych, praktycznych badań marketingowych.

Idźmy dalej. Nawet jakby przez pełny czas była prędkość LTE bez ucięć to z pewnością ciężko byłoby zużyć na telefonie komórkowym 30 GB. Takie oferty śmiało można więc potraktować jako No Limit, nawet jak wysyłamy klipy Full HD na YouTube (minuta materiału waży około 100 MB) czy pobieramy gry ze sklepu Google Play (w rozsądnych ilościach rzecz jasna). Tym samym nie zdziwmy się jak po przejściu do A2Mobile w codziennym użytkowaniu nigdy nie wyjdziemy poza próg 15 GB.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Akurat wychodzi te 15 GB No Limitu LTE miesięcznie na lejkach w A2Mobile”

 1. adiko Odpowiedz

  I wyciągasz takie wnioski na podstawie czego , swojego użytkowania ?? ktoś kto dużo korzysta z youtube w jakości FHD to te 15 GB będzie za mało i lejek nie pozwoli na komfortowe oglądanie, te 15 GB wystarczy ale tym którzy nie oglądają dużo video na telefonie.

  • Kamil

   Z lejkiem 0,5 Mb/s będzie musiał poczekać chwilę. U mnie wyjdzie niemalże równo 15 GB, a wiadomo, że na prędkości takiej nie będę uploadował niczego na YouTube

  • uga riki buga tiki

   Buahaha. Włączyłem sobie roaming na play i lte wiadomo ~3Mb/s i nie da się z tego korzystać na dłuższą metę. Sto razy bardziej bym wolał dopłacić to 5 zł i mieć 15 GB za 15 zł w plushu. Niezły masochista z Kamila.

  • szotyi

   @UGA na ale przeciez oferta PLUSH jest dla Kamila za trudna. On nie wie że mając promo BS możesz właczyć pakiety 5 GB za 5 zł . Pakiet ma osobny termin wazności co daje lepsze zarzadzanie transmisja danych oraz pełną prędkość , no i pakiet ma lejek. Dla Kamila za trudne to że każdy pakiet trzeba właczac dopiero po zużyciu poprzedniego. Najpierw trzeba taki zuzyty wyłaczyć , ale pierw transmisje danych trzeba wyłaczyć , najlepiej systemowo kodem . potem właczyć pakiet , potem znów właczyć transmisję danych. To za dużo jak dla Kamila. On woli sie męczyć z lejkiem ale nic nie musi właczać. On nawet zagapił sie na promocyjną oferte wykorzystania no limitu . Mógłby potestowac jakość rozmów. A tak ma namiastkę.

  • szotyi

   Zresztą Kamil sam sobie zaprzecza bo wychwala virgin z jego jednorazowymi pakietami które trzeba właczać -te dodatkowe , minuty lub internet do np. mini 9. Z drugiej dyskryminuje plusha .

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt