Plus nie nakłada lejka po wykorzystaniu pakietu LTE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

plus-nie-naklada-lejka-po-wykorzystaniu-pakietu-lte

Plus to najlepsza sieć komórkowa w Polsce pod względem oferowanych prędkości LTE. Miesiąc w miesiąc potwierdza taki stan rzeczy My mobile RANKING. Jednak pod względem zasięgu nowoczesnej sieci 4G, Plus został wyprzedzony niespodziewanie przez młodego (albo już nie) wilka, mianowicie Play. Okazuje się jednak, że zielony operator ma w zanadrzu jeszcze jedną niespodziankę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jak sygnalizują klienci czy to na wybranych forach internetowych czy też blogach, sieć komórkowa Plus w momencie wykorzystania pakietu internetowego LTE wcale nie nakłada lejka transferu. Jest to naprawdę dziwna sytuacja albo jakiś błąd wewnętrznego systemu informatycznego. Podobne zjawiska mają również miejsce u innych telkomów. Wystarczy nadmienić ekstremalnego kuzyna Play.

W Red Bull Mobile też bowiem można bez konsekwencji korzystać z tetheringu, czyli funkcji udostępniania internetu dalej przy pomocy łączności Wi-Fi zupełnie tak jak w domowym routerze. Oczywiście musimy pamiętać, że w regulaminach wszelkich lejków widnieje zapis o możliwości zwolnienia transferu po przekroczeniu podstawowej paczki danych. Nie ma więc mowy o konieczności jego zastosowania, choć w praktyce tak się właśnie dzieje w zasadzie w 99% przypadków.

(fot. Plus/LTE/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11663 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “Plus nie nakłada lejka po wykorzystaniu pakietu LTE”

  1. marian Odpowiedz

    Częśćiowos zgodzę się z pierwszym Twoim zdaniem, Plus to najlepsza sieć komórkowa… ale w nabijaniu swoich klientów w butelkę! W abonamentach na internet, chwalą się w reklamach „nielimitowanym LTE”. Konsultanci przy podpisywaniu umów rownież twierdzą ze LTE jest bez limitu, jedynie po przekroczeniu pakietu podstawowego predkość zwalnia do 5Mb/s, 10Mb/s, 20Mb/s lub jest wogóle nie limitowana w najwyższym abonamencie. W rzeczywistości jest zupełnie inaczej tzn. po wykorzystaniu 40GB-60GB prędkość internetu spada do 0.5Mb/s a po wykorzystaniu 100GB predkość spado do !!32kbps!!! Tak wygląda „LTE bez limitu” w sieci PLUS.   Jako dowod link do facebooka gdzie „zadowoleni klienci” obmyślają jak rozwiązac umowę.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt