Rebtel kończy działaność

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pół roku. Tyle zaledwie potrwała przygoda z polskim rynkiem telekomunikacyjnym nowej sieci komórkowej o nazwie Rebtel. Operator postanowił błyskawicznie zwinąć interes z kraju nad Wisłą tłumacząc się koncentracją sił na nowych usługach finansowych w USA. Tłumaczenie brzmi co najmniej dziwnie i lakonicznie. Równie dobrze przyczyna wyjścia mogła być zupełnie inna.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Lwia część klientów z 250 tysięcy (taką liczbą chwalił się niedawno operator na swoim profilu na Facebooku, teraz niestety jego witryna typu Fan Page została wyłączona) mogła wykonywać znikome liczby doładowań nastawiając się jedynie na tani roaming. Przy tak dużej liczbie, bo ćwierć miliona klientów, żaden operator by tego nie pociągnął. W dodatku byli oni mało aktywnymi, a to jest najgorsze z punktu widzenia telekoma.

Swoją drogą to całkiem szkoda tego Rebtela. Więcej operatorów telefonii komórkowej to zawsze korzystniejsza dla klienta sytuacja rynkowa. Ma on bowiem do wyboru zdecydowanie lepsze ceny niż za czasów duopolu, a skończywszy na ciekawych VAS (wartości usług dodanych). Po końcu sieci Rebtel chyba jeszcze długo nie zobaczymy takiego jokera, który zaskoczył pozytywnie komentatorów branży mobilnej.

(fot. Rebtel/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9935 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “Rebtel kończy działaność”

  1. Tomek Odpowiedz

    U nas nic co darmo długo nie wytrzymuje. Podobnie jak Virgin Mobile Freemium padło bo dużo ludzi nie chciało nic wydawać na telefon. Tak to chcą typowi Janusze…. 

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt