Rebtel zadziała teraz w całej Polsce [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Przy okazji debiutu nowej sieci komórkowej Rebtel w Polsce serwis My mobile wspominał, że jej największą wadą jest ograniczona dostępność w zasadzie tyko do jednego miasta (Wrocławia). Teraz ona znika. Operator wirtualny MVNO pochodzący ze Szwecji o nazwie Rebtel nareszcie będzie działał w jakże pięknym całym kraju nad Wisłą (w Toruniu ma nawet powstać kolejka gondolowa).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To oznacza, iż śmiało będzie mógł on stanąć do walki w najbliższym już październikowym notowaniu My mobile RANKING. Swoją drogą to zapowiada się on niezwykle interesująco. I nie chodzi tutaj tylko o premierę Rebtel, ale i również zakończenie promocji darmowych 10 GB w T-Mobile, Play czy Red Bull Mobile. Trzeba też doliczyć awans na pozycję lidera Orange w kwestii jakości mobilnego internetu. Teraz to pomarańczowy telekom ma najszybszy transfer danych.

Rebtel posiada drobne haczyki. Jak wspominają użytkownicy chodzi o limit 10 tysięcy minut oraz dla SMS. Tak więc w zasadzie nici z prawdziwego no limitu, aczkolwiek podobne ograniczenia ilościowe były w Klucz Mobile i nikt z tego tytułu jakoś wielkiego dramatu nie robił. Naprawdę trudno jest przegadać w skali miesiąca tak spore liczby godzin. Druga kwestia to konieczność podpinania karty płatniczej przy zamawianiu karty SIM. W dobie tak licznych wycieków haseł może to być bariera dla wielu nie do przeskoczenia.

(fot. Rebtel/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY REBTEL

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.14 komentarzy do “Rebtel zadziała teraz w całej Polsce [My mobile TV]”

 1. szotyi Odpowiedz

  Gdzie to mymobile tv? Ta reklama z kodem z yotutube ma byc tv? Jak zwykle na my mobile .Śmieszno i straszno.

 2. Marcin Odpowiedz

  Żeby wygadać 10 tys. minut w ciągu miesiąca, musielibyśmy rozmawiać średnio ponad 5 godzin dziennie. 99% osób nie wykorzysta takiego limitu, choćby z tego powodu, że w ciągu dnia trzeba jeszcze spać, jeść i pracować. No właśnie praca… Limit ma właśnie zablokować osoby, które mogłyby wykorzystywać numer jako telefon służbowy.

  • szotyi

   10000 minut miesięcznie ? Kamil nie wygada? Kamil”startup od 10 lat” ? Oczywiście że wygada . Dlatego tak płacze że mały limit.Dla Kamila nie ma rzeczy niemożliwych. No i mógłby rozmawiac z kolegami tedeuszami sebixami bo miałby no limit za darmo do wszystkich sieci a nie jak teraz za darmo tylko do play. Poszerzyłby horyzonty , zobaczyłby że świat jest inny , może nawet polepszyła by sie jakość treści na serwisie. No chyba że Kamil nie ma kolegów i koleżanek to wtedy nie wygada.

 3. SteveJobs Odpowiedz

  @SZOTYI Po kiego H tak się denerwujesz i wypisujesz bełkot.
  Kamila piaskownica i grabki więc po co sobie tak grabisz?
  Wchodzić tak na wszystkich?

  • szotyi

   Przeciez to jest zwykła satyra a nie bełkot . Gdzie ja sie denerwuję?
   Jak piszesz mi że sobie grabię to mam rozumieć że mi grozisz?
   Na jakich wszystkich wchodzę?

  • szotyi

   @StefanPracujący zauważ że Kamil pisze najpierw o haczykach że limit 10000 minut a potem że ” aczkolwiek podobne ograniczenia ilościowe były w Klucz Mobile i nikt z tego tytułu jakoś wielkiego dramatu nie robił.” To stwierdzenie o braku prawdziwego no limitu zauwazył tez inny użytkownik na co ja odpowiedziałem satyrą. Wskazuję że inny operator w swoim no limicie ma jeszcze mniej. Prawda taka że normalnie to jest nie do wykorzystania. Zatem nie powinno sie unawać tego za haczyk którym niewątpliwie jest podpięcie karty płatniczej bo inaczej nici z usług więc musisz mieć kartę płatniczą z obsługa płatnosci internetowych a nie kazda karta obsługuje takie patnosci . To jest haczyk , ale limit minut nie . Przypone że tmobile miał podobne haczyki i nadal ma ale dla przedsiębiorców. Co ty na to Stefan?

 4. SteveJobs Odpowiedz

  @SZOTYI „Przeciez to jest zwykła satyra a nie bełkot”- twoja satyra to bełkot:P
  „Gdzie ja sie denerwuję?”- piszesz negatywnie w bełkotliwy sposób wiele X (razy).
  „Jak piszesz mi że sobie grabię to mam rozumieć że mi grozisz?”- wystarczy że przeczytasz ze rozumieniem co napisałem. Zwracając Ci uwagę nie było w tym ni grama gróźb.
  „Wchodzić tak na wszystkich?” – nie wiem, tylko zauważyłem na tym „złoto myślowym blogu” że twoja aktywność tutej jest negatywna w stosunku do autora jakim by on nie był i co by nie napisał.

  • szotyi

   Satyra jest pośrednio „bełkotem” w swej naturze.
   Chyba nie znasz pojęcia denerwować się.
   Pisanie ze sobie grabię wzbudziło u mnie uzasadnioną obawe że jest to groźba i że zostanie spełniona.
   Dlaczego uważasz że autor jest wszystkimi?- tak piszesz w wyjaśnieniach. Sam określasz ze jest to” złoto myślowy blog” więc ja też mogę mieć złote myśli. Moje wypowiedzi sa dozwolone prawem gdyż odnosza sie faktów prawdziwych w dodatku z przykładami.. Popieranie faktów nieistniejacych było by nieprawidłowe. Jeśli autor bedzie pisał fakty prawdziwe to wypowiedzi beda inne . Jednoczesnie dodaje ze ja i Kamil mamy pełną swobode w wyrazaniu myśli . Tak wiec uznac nalezy ze Kamil może pisać to co pisze a ja jesli sie z tym nie zgadzam moge to krytykowac. Nie są mi znane inne okolicznosci dla których miałbym Kamila traktowac” niestandardowo.”.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt