PREMIERA: Pisanie na czuja to wielki skandal w aplikacji OneNote na Androida

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie minęło kilka tygodni po przesiadce z Androida, a już potwierdza się stara telekomunikacja prawda. Aplikacje najlepiej działają na iOS. Idealnym przykładem jest kolejny mega bug pozycji Microsoftu o nazwie OneNote. Już wcześniej zaś My mobile opisywało problemy z synchronizacją notabene na macierzystym środowisku giganta z Redmond, czyli Windows Phone 8.1.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Jak wskazuje logika, tam powinno wszystko najlepiej działać. Niestety tak nie jest. Na Androidzie z kolei popularna aplikacja do robienia notatek OneNote w widoku poziomym całkowicie zasłania wprowadzany tekst. W efekcie użytkownik wpisuje kolejne litery niejako na czuja. Jest to wielki, jeśli nie ogromny skandal. Dopiero w trybie poziomym jeszcze widać normalnie wprowadzane litery z klawiatury.

Całym winowajcą tej sytuacji jest żółty boks z komunikatem mówiącym o występowaniu konfliktów. Niestety wraz z przewijaniem notatek w dół on nie znika. Jakiś inżynier Microsoftu uznał, że tak będzie najlepiej, ale to błąd. Przypomina to nieco element webdeweloperski stałego górnego zaczepienia fixed. O ile na witrynach www ma to sens (zawsze widać logo serwisu), o tyle w przypadku OneNote jest katastrofą.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Pisanie na czuja to wielki skandal w aplikacji OneNote na Androida”

    • Kamil

      Tragedia. Nie mogę przez niego mobilnie pracować na Xperii jak sobie leżę wieczorem 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt