Nie ustawimy normalnie dzwonka MP3 w Windows Phone

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

nie-ustawimy-normalnie-dzwonka-mp3-w-windows-phone

To naprawdę ciekawa historia, która została odkryta dosłownie na dniach. Okazuje się bowiem, że zarówno w Windows Phone 8 jak i Windows Phone 8.1 nie ustawimy w normalny sposób z poziomu ustawień muzycznego dzwonka w formacie MP3. Po przejściu do sekcji Menu > Ustawienia > Dzwonki+Dźwięki nie będziemy mieli możliwości wyboru utworu muzycznego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Pomaga dopiero pewna sztuczka, dzięki której w sekcji listy dzwonków zobaczymy nową podkategorię Niestandardowe. To właśnie tam później będą znajdowały się wygenerowane pliki MP3. Aby korzystać z funkcji dzwonków muzycznych w Windows Phone musimy posłużyć się pomocą zewnętrznej aplikacji Zrób Dzwonek. Znajdziemy ją w sklepie Windows Phone Store na podstronie www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/zrób-dzwonek. Następnie wybieramy plik MP3 z naszej biblioteki muzycznej.

Później już tylko wskazujemy wybrany fragment utworu za pomocą dwóch suwaków i po sprawie. W momencie zapisu pliku, program zapyta nas czy od razu mamy użyć nowego dzwonka MP3. Oczywiście, jeśli teraz na to nie pozwolimy to w ustawieniach będzie widoczny nowy dzwonek muzyczny. Jedyną wadą aplikacji Zrób Dzwonek jest fakt, że można je tworzyć wyłącznie do pierwszej minuty utworu. Podobny generator dzwonków mieliśmy w Nokii Asha 201. Tam jednak nie występowało irytujące ograniczenie w postaci wyłącznie pierwszych 60 sekund.

(fot. My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Nie ustawimy normalnie dzwonka MP3 w Windows Phone”

  1. Didds Odpowiedz

    Załosne… Mam plik mp3 mający 550kb, i wybierając go program odpowiada ze plik jest za duży… Cyrk. Windows ne dosc ze 2.5 roku temu przestal obslugiwac mesengera, to jeszcze pol roku temu FB. To juz nie smartfon, to telefon z smsami i mozliwoscią dzwonienia.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt