PREMIERA: Rok 2019 będzie należał do smartfonów 5G

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Według doniesień amerykańskich mediów technologicznych co najmniej trzech ważnych producentów telefonów komórkowych ma zaprezentować już w 2019 roku smartfony z łącznością 5G. Zaliczają się do tego grona tacy dostawcy jak Huawei, Xiaomi czy Oppo. Podobno też Samsung w swoim telefonie z elastycznym, bo rozkładanym ekranem ma postawić na 5G.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tam to jednak co innego będzie hitem, mianowicie hybryda telefonu z tabletem, który powstanie na skutek rozłożenia książeczki. Samsung już to zapowiedział na konferencji dla deweloperów w San Francisco. To samo zrobiło Google w oficjalnym komunikacie na profilu w jednym z serwisów społecznościowych o nazwie Android Developers. Swoją drogą jak ktoś ma ochotę nauczyć się tworzyć aplikacji na zielonego robota to jest oficjalne do tego miejsce od giganta z Mountain View.

Wystarczy znać język angielski na komunikatywnym poziomie. Mnóstwo ciekawych tematów jak sensory, kamera czy łączność znajdziemy na podstronie www.developer.android.com/guide/slices/getting-started. Wracając na koniec do tematu smartfonów z 5G to ich największym problemem może być fakt wyprzedzenia infrastruktury. Będą bowiem szybkie terminale, ale nie będzie nowoczesnej sieci 5G-eneracji potrzebnej przecież do ich komfortowej pracy.

(fot. 5G/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11517 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Rok 2019 będzie należał do smartfonów 5G”

  1. szotyi Odpowiedz

    Szkoda tylko zę sprzedaż smartfonów maleje , a sieci 5G jeszce nie uruchomiono komercyjnie w dużej skali . Pisze w konteksci eświata. Zybt daleko idacy wniosek.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt