PREMIERA: Next-genowe imponujące smartfony [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Na rynku konsolowym debiutują właśnie konsole nowej generacji Xbox Series S/X i PlayStation 5. W tym miejscu warto zastanowić się jak będzie wyglądało wyposażenie next-genowych smartfonów. My mobile ma dwie, góra trzy propozycje. Taki inteligentny telefon komórkowy stanie się dumnym posiadaczem technologii 5G, kamery wideo 8K oraz wbudowanej pamięci aż 1 TB danych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Przez to całkowicie zbędna stanie się konieczność posiadania slotu na zewnętrzną kartę microSD. Nagrywając filmy w 8K te 500 GB zapasu powinno później spokojnie wystarczyć. Natomiast w kwestii 5G to już nawet średniaki zaczynają obsługiwać nowy standard przesyłania danych w praktyce z prędkościami rzędu 1 Gb/s czy 600 Mb/s. Klipy 8K dziś nagra zaś flagowiec Samsung GALAXY S20, choć tak naprawdę nie ma w Polsce takich telewizorów. Możemy je co najwyżej spotkać lub kupić w odległej Japonii.

Co ciekawe, obrazu 8K nie wspiera obecnie nawet najwydajniejsza konsola świata, mianowicie Xbox Series X. Opcja zostanie odblokowana później jak tylko pojawią się treści multimedialne w tym formacie. Ponadto dziś telefon komórkowy pełni funkcję konsoli do gier i to jedynej dla wielu użytkowników. No cóż, pozostaje zatem nic jak tylko życzyć każdemu czytelnikowi serwisu My mobile jak najszybszego posiadania smartfonu z 5G, 8K oraz 1 TB pamięci na pokładzie włącznie.

(fot. Microsoft/Samsung/My mobile)

NEXT-GENOWE SMARTFONY JUŻ SĄ Z 5G I 8K

MATERIAŁ PROMOCYJNY KONSOLI NEXT-GENOWEJ XBOX SERIES X

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “PREMIERA: Next-genowe imponujące smartfony [My mobile TV]”

    • szotyi

      To zupełnie taki sam kabaret jak z orange1TB z 360 zł od razu. Też myślisz. hahah

    • Kamil

      Poprosze komentarze na temat do My mobile 🏆 #original_content

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt