PREMIERA: Lot znowu jest wysoki

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Lot ponownie, znowu jest wysoki jak za czasów albumu Keptn. To chyba jest najlepsze określenie najnowszego albumu Tede o nazwie Noji. Nawet wskaźnik hitów do wszystkich utworów na krążku jest bardzo zbliżony. Tylko tak należy rozumieć obecny wynik 75% do 73%. To pokazuje jasno, że mamy styczność z kolejnym udanym wydawnictwem. Oczywiście w dzisiejszych czasach muzyki najczęściej słuchamy na telefonie komórkowym (niestety wieża Hi-Fi idzie w odstawkę), stąd niniejsza publikacja w ramach weekendowego cyklu My mobile LIFESTYLE.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Noji zawiera całą masę murowanych przebojów. Bez wątpienia takimi pozycjami są otwierające 199II czy mocno rozrywkowe Noji. Hot18Banglasz to też udane nawiązanie do legendarnego wręcz w branży Nie Banglasz z albumu Elliminati wydanego w 2013 roku. Bez wątpienia wakacyjne, ciepłe klimaty przywołują utwory Hejka (z nutką romantyczności wręcz) czy Amsterdam mogące być śmiało hymnem dla wszystkich miłośników dwóch kołek, czyli rowerzystów. Ich liczba w Polsce rośnie lawinowo. Coraz więcej bowiem osób deklaruję chęć całkowitego porzucenia samochodu jako środka transportu zupełnie zbędnego w codziennym miejskim funkcjonowaniu. Bez wątpienia najlepszym dziełem z płyty jest genialne Sinusoidalne Tedencje z toną, jeśli nie kaskadami przekazu.

Podobnie jest w przypadku Stadnina, Ja i Ja oraz Filozofia WNDB. Popularny raper już za czasów albumu Vanillahajs twierdził, że ma misję krzepić. Właśnie tak się dzieje. Drugbox bez dwóch zdań wywołuje skojarzenia z japońskim Tokio, a już na pewno lokalnymi salonami gier (charakterystyczny motyw muzyczny). Fansi 3H zaś przenosi słuchacza bardzo mocno w klimaty Indii, z kolei Żalipapą Francji. Nikmi Nikmi również ma niesamowitą magię. Czuć tutaj świetną robotę, zwłaszcza od strony producenckiej. Są też słabsze tracki jak Bailando Melo. Airmax98 to zdecydowanie gorszy odpowiednik dla #CTZK z krążka Skrrrt (wskaźnik hitów wynosił tutaj aż 84%). Dla porównania Elliminati osiągnęło analogicznie 59%, choć jego wybrane przeboje były zdecydowanie większego, cięższego kalibru. Oczywiście Noji to pozycja obowiązkowa dla miłośników gatunku.

(fot. Sony/Wielkie Jol/My mobile)

ALBUM NOJI TO KOLEJNA ŚWIETNA PRODUKCJA NWJ

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

TEDE – NOJI (2018)

CD1

1. 199II – hits!
2. Noji – hits!
3. Airmax98
4. Hot18Banglasz – hits!
5. WJNWJ – hits!
6. Hejka – hits!
7. Stadnina – hits!
8. Amsterdam – hits!
9. Sinusoidalne Tedencje – hits!
10. Drugbox – hits!
11. Nikmi Nikmi – hits!
12. Filozofia WNDB – hits!
13. Żelipapą
14. Ja i Ja – hits!
15. Fansi 3H
16. Bailando Melo

OCENA

5/6 – TEDE: NOJI

WSKAŹNIK hits! RATING (relacja dobrych do wszystkich utworów na albumie)

75% (12/16) – TEDE: NOJI

Przygotowane przez

jest autorem 10719 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “PREMIERA: Lot znowu jest wysoki”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt