Adam Nawałka nie jest już twarzą Samsunga GALAXY S9

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po spektakularnej klęsce Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej (bez dwóch zdań można było wyjść z tej grupy grając składem z trzeciego meczu Mistrzostw Świata w Rosji 2018) Samsung zdecydował się na koniec współpracy z jej byłym trenerem, Adamem Nawałką. Największy producent smartfonów na świecie nie chciał być kojarzony z porażką, co jest rzeczą negatywną.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Oczywiście przełożyło się to później na negatywne komentarze w portalach społecznościowych. Marketingowcy Samsunga nie mogli na to spokojnie patrzeć i zmienili komunikację w oparciu o modelkę, Anję Rubik. Trener Adam Nawałka poszedł w odstawkę. Jak na potwierdzenie tych słów, wystarczy zajrzeć na oficjalną podstronę produktową smartfonu Samsung GALAXY S9. Tematy mody bez dwóch zdań przeważają.

Nawet w odnośniku www.samsung.com/pl/smartphones/galaxy-s9/fashion znajduje się kluczowe słowo fashion jak moda z języka angielskiego. I pomyśleć, że zaledwie dwa miesiące temu dział PR Samsunga tak dumnie się promował Adamem Nawałką na www.samsungmedia.pl/pr/390966/adam-nawalka-nowym-ambasadorem-marki-samsung. Dzisiaj to już jest dla niego bardzo wstydliwy temat, można rzecz tabu.

(fot. Samsung/My mobile)

ADAM NAWAŁKA W REKLAMIE SAMSUNGA GALAXY S9

Przygotowane przez

jest autorem 9749 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “Adam Nawałka nie jest już twarzą Samsunga GALAXY S9”

  1. SteveJobs Odpowiedz

    Adam zrobił wałka a drużyny nie mamy od 30 lat, wcześniej nie liczę bo to PRL i inny syf czy swołocz innych narodów zrządziła nam taki los (tyle że wtedy chciało się chłopakom biegać, nie musieli zwalać coś na kogoś).

  2. adiko Odpowiedz

    i co z tego jak swoje i tak zarobił, plus wiele innych reklam, wiedział doskonale że takiej kasy już później nie zarobi, a mistrzostwa świata to był najlepszy okres żniw, niestety dotyczy to także naszych piłkarzy którzy jedynie gdzie dobrze wypadli to w reklamach.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt