PREMIERA: Aplikacji Muzyka Xperia niestety nie pobierzemy na Samsunga GALAXY S8

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Dedykowane aplikacje producenta to pewnego rodzaju wyróżniki marketingowe. Mówią one do klienta, kup nasz smartfon, a otrzymasz wyjątkowe aplikacje niedostępne nigdzie indziej. Niestety, ale właściciele tak renomowanego telefonu jak Samsung GALAXY S8 nie mogą pobrać ze sklepu Google Play genialnej aplikacji muzycznej o nazwie Muzyka (Xperia). 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Repozytorium giganta z Mountain View niestety wcale nie zwraca pozycji w wynikach wyszukiwania popularnej S8-ki. Szkoda, ponieważ tytuł jest najlepszy na rynku do słuchania muzyki. W dodatku posiada opcję łatwego edytowania tagów ID3 z możliwością wgrania okładek ręcznie. W efekcie właściciele Samsunga GALAXY S8 muszą się obejść smakiem. Ich standardowa aplikacja muzyczna nie posiada tak wielu opcji.

Ponadto wcale nie jest potwierdzone, że ręczne wgranie plików APK do smartfonu będzie skutkowało powodzeniem. W Androidzie bowiem już milion razy mieliśmy błąd mówiący o złym wykonaniu parsera. To dlatego nie ma sensu bawić się w instalowanie gier na tle zwykłego Google Play, gdzie rozrywkowe aplikacje pobieramy w sposób konwencjonalny (w dodatku bezpieczny i bez szkodliwego oprogramowania). Muzykę Xperia znajdziemy na www.play.google.com/store/apps/details?id=com.sonyericsson.music&hl=pl.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Aplikacji Muzyka Xperia niestety nie pobierzemy na Samsunga GALAXY S8”

    • Kamil

      No tak, a później plik pakietu nieprawidłowy. Nie ma już sił się w to bawić 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt