Apple TV jako dekoder Canal+, takie rzeczy tylko we Francji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niezwykle ciekawa historia miała miejsce we Francji. Otóż w kraju, gdzie jada się ślimaki rodzimy Canal+ oferuje zamiast dedykowanego dekodera przystawkę multimedialną Apple TV 4K. Później za pomocą specjalnej aplikacji można oglądać zarówno treści na żądanie VOD jak i tradycyjną, linearną telewizję ze ściśle określoną ramówką. Trzeba przyznać, że pomysł jest bombowy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzięki niemu masa zwykłych konsumentów może zapoznać się z technologiami najwyższej klasy. Kto jak kto, ale firma Apple zna się na tym najlepiej na świecie, stąd ma ona najkorzystniejsze wyniki finansowe na globie. To nie wszystko. Apple TV jest genialnie dopracowaną przystawką do rozrywki, co już wielokrotnie nadmieniało My mobile na łamach niniejszej witryny. Natomiast z dekoderami to są rozmaite przeprawy.

Idealnym przykładem jest TechniSat w toruńskiej telewizji kablowej Petrus, który mimo rzekomej ceny 2.000 PLN ma sporo bugów. A to od czasu do czasu samoistnie ściszy wolumen głośności, innym razem ma jakieś dziwne błędy z komunikacją karty smart. Nie ma co nawet wspominać o graficznym interfejsie, bo ten bardziej przypomina zawartość kultowej telegazety wliczając w to słynną pikselozę w menu.

(fot. Apple/Canal+/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt