PREMIERA: Facebook dobrze robi wchodząc w biznes randkowy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Facebook podczas ostatniej konferencji oficjalnie zapowiedział wejście w sektor randkowy. Sprawdziły się zatem znowu analityczne przewidywania My mobile i to sprzed niespełna trzech lat. Wtedy to niniejsza witryna nie mogła się nadziwić, czemu największy serwis społecznościowy świata nie wszedł jeszcze w biznes randkowy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Po tej informacji momentalnie spadła wartość akcji na giełdzie aplikacji Tinder służącej do podobnego celu kojarzenia osób. Facebook ma kilka przewag nie tylko na tle jego, ale i również całej maści witryn randkowych. Otóż w zasadzie większość z nas ma na nim konto. Ponadto w zdecydowanie mniejszym stopniu występuje ryzyko tworzenia fikcyjnych profili. Wystarczy, że Facebook wprowadzi staż minimum roku i pozamiatane w celu skorzystania z nowej funkcji randkowej.

Nie będzie już możliwości zakładania tzw. fake kont ze zdjęciami przypadków osób z otchłani internetu specjalnie do tego celu. W dodatku inni użytkownicy łatwo mogą weryfikować prawdziwość takich kont chociażby po liczbie znajomych. Jeśli ktoś ma ich dajmy na to pięciu, to momentalnie zapala się lampka ostrzegawcza w kontekście oszustwa. Pozostaje zatem nic jak tylko czekać na dodanie nowego przycisku typu Chcę Cię poznać zamiast jakiegoś małego poważnego Zaczep albo jeszcze trudniejszego tworzenia specjalnej sekcji do typowego poznawania nowych osób.

(fot. Facebook/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9668 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2019. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt