Plus również ulepsza nielimitowany Internet Power LTE

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

plus-rowniez-ulepsza-nielimitowany-internet-power-lte

Z przyjemnością patrzy się na zażartą walkę w temacie najtańszego dostępu do nielimitowanego mobilnego internetu. Dopiero co Play zaprezentował ofertę z takim no-limitem w cenie 49,99 PLN miesięcznie, a już go przebił zielony operator i to dosyć znacznie (koszt jest o 20 PLN mniejszy). W Plusie bowiem za mobilną wolność zapłacimy jedynie 29,99 PLN, choć wcześniej w dwóch najtańszych wariantach usługa Power LTE była niedostępna.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W dodatku podobnie jak w Play otrzymujemy pierwsze 6 miesięcy surfowania za darmo. Następne 18 miesięcy oznacza jednak surfowanie do woli w technologii 4G bez ograniczeń po wykorzystaniu 8 GB pakietu. Jeśli natomiast dojdzie do wcześniejszego wykorzystania przyznanej paczki to następuje nałożenie wygodnego lejka o wielkości 1 Mb/s. Zrobimy na nim prawie każdą rzecz związaną z konsumpcją treści w internecie. Niestety na tle fioletowego operatora występuje pewien drobny haczyk.

Użytkownik bowiem musi się znajdować w technologii LTE. Z kolei w Play mogło być to HSPA+, czyli popularne rozszerzenie standardu trzeciej generacji. Tym samym powoli traci już sens wybieranie rozwiązań socjalnych w stylu Aero2 z darmowym dostępem do internetu i męczeniem się co godzinę z przepisywaniem uciążliwych kodów reCAPTCHA. Więcej szczegółów na temat zaktualizowanej oferty Plusa znajdziemy na łamach jego dedykowanej oficjalnej podstrony www.plus.pl/internet-lte.

(fot. Plus/My mobile studio)

Przygotowane przez

jest autorem 12777 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Plus również ulepsza nielimitowany Internet Power LTE”

  1. Kamil Odpowiedz

    Plus przygotował bardzo podobną cennikowo promocję dla studentów oraz nauczycieli, z tym że umowa jest podpisywana na rok i 3 miesiące mamy gratis

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt