PREMIERA: Lepiej kupić konsolę niż Apple TV 4-tej generacji

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ostatnio przystawka multimedialna Apple TV była bardzo mocno chwalona na łamach serwisu My mobile, głównie za sprawą dodania funkcji typowo smart dla klasycznego telewizora typu plazma. Ta miała się rzekomo wypalić, ale mimo lat ekran odbiornika wciąż zachwyca żywymi kolorami na tle panelu LCD. W tym miejscu jednak nastąpi nieco krytyczne spojrzenie na te urządzenie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zupełnie bowiem nie opłaca się kupować nowocześniejszej, bo z opcją instalacji aplikacji przystawki Apple 4th, czyli czwartej generacji o pojemności 64 GB. Ceny bowiem zaczynają się od około 850 PLN. Za takie pieniądze to już możemy spokojnie mieć konsolę do gier Xbox One S z imponującymi 500 GB na nasze dane. W dodatku zawsze można zagrać w najnowsze gry typu GTA V, FIFA 18 czy mityczne wręcz Assassin’s Creed Origins. Oczywiście ona również oferuje możliwość korzystania z doinstalowanych aplikacji typu Netflix, YouTube, HBO GO czy nawet Spotify.

Wszystko rzecz jasna w jakości 4K. Tak naprawdę za wyborem Apple TV przemawia tylko ekosystem, jeśli akurat ktoś posiada iPhona. Wtedy taka współpraca urządzeń jest genialnie dopracowana. Natomiast w przypadku konsoli Xbox One S (na tle PlayStation 4) możemy się łatwo ratować niewygodnym sterowaniem menu za pomocą pada. Wystarczy tylko kupić dodatkowo oficjalny pilot. Te niepozorne akcesorium zmieni naszą konsolę w pełnoprawną przystawkę multimedialną o zdecydowanie większych możliwościach. Więcej szczegółów na www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/accessories/controllers/media-remote.

(fot. Microsoft/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.5 komentarzy do “PREMIERA: Lepiej kupić konsolę niż Apple TV 4-tej generacji”

    • Kamil

      Bzdury. Xbox One S to hit dla ludzi co nie maja dobrego komputera do gier z porządna karta graficzna. W dodatku maja oni w gratisie funkcje przystawki, a opcjonalny pilot przypomina arcydzieło designu znane ze srebrnego Apple TV 3rd

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt