PREMIERA: Problemy z fix GPS na MediaTeku

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Procesory tajwańskiego producenta MediaTek mają bardzo złą markę w branży technologii mobilnych. Sporo ekspertów zarzuca firmie stosowanie tzw. pustej specyfikacji, która pomimo faktu, iż jest imponująca to w praktyce wydajność podzespołów pozostawia wiele do życzenia. Podobnie sprawy mają się z jakością działania, a dokładniej mówiąc z lokalizacją GPS.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o problemy z łapaniem fixa, czyli pierwszego momentu namierzania telefonu użytkownika. Serwis My mobile potwierdza. W ostatnich dniach faktycznie występują jakieś dziwne kłopoty w aplikacji Endomondo. Mimo, że niebieski wskaźnik jest umiejscowiony poprawnie to niestety dziwne skacze o te pół centymetra na mapie podglądu. Często pomaga dopiero trzykrotne uruchomienie Endomondo, by poprawna lokalizacja zeskoczyła dosłownie w sekundę.

Co ciekawe, w przeszłości nie było żadnych utrudnień z błyskawicznym namierzaniem pozycji w GPS. Akurat opisywany przypadek dotyczył smartfonu Sony Xperia XA. Swoją drogą to interesujące, co w tej materii pokaże przyszłość. Równie dobrze przecież może być to bug aplikacji Endomondo. My mobile oczywiście za kilka tygodni poinformuje, czy sytuacja z szybkim łapaniem fixa na MediaTeku się poprawiła lub też nie.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt