PREMIERA: Zamiast selfie wystarczyłoby zwykłe lusterko [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

My mobile, najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce po pięciu latach powraca do tematu używania przedniej kamery selfie jako lusterka przez panie. Okazuje się bowiem, iż sprawa wciąż jest aktualna. Naprawdę chodząc po ulicach można zauważyć osoby, które używają frontowego wizjera zupełnie do czegoś innego, niż został on zaprojektowany.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi oczywiście o funkcję wideorozmowy. W dobie pandemii oraz takich aplikacji jak Zoom do pracy zdalnej przeżywa ona akurat drugą młodość, ale przyszłość (wraz z powrotem do biur) może powrócić przecież do starej normy. I pomyśleć, że wystarczyłoby zwykłe lustro do poprawienia urody. Tak to technologia wykonuje kawał solidnej roboty. Najpierw bowiem musi zostać uruchomiony tytuł aparatu smartfonu.

Następnie sygnał uchwyconego światła przechodzi kablem dalej z soczewki (tzw. ogniskowa) do wyświetlacza. Dopiero potem użytkownik widzi efekt lustra. Skomplikowana operacja, aż chciałoby się powiedzieć ma miejsce. Producent inteligentnych telefonów komórkowych Vivo właśnie się dumnie chwali zaawansowanymi trybami selfie. Szkoda tylko, że później jego dzieło zostanie wykorzystane w banalnej opcji lusterka.

(fot. Vivo/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY VIVO

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Zamiast selfie wystarczyłoby zwykłe lusterko [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt