PREMIERA: Wielkie wady iOS 11 względem iOS 10

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że kultura pracy starszych iPhonów przepadła wraz z iOS 11. Widać i co gorsze czuć jak Apple wyraźnie koncentruje się na swoim złotym dziecku, czyli modelu iPhone X. To właśnie tam trafia najwięcej usprawnień podczas coraz to kolejnych aktualizacji oprogramowania. Gorsza kultura pracy to jednak nie wszystko.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Mobilny system operacyjny iOS 11 to także cały szereg wad na tle starszego, genialnie wręcz dopracowanego iOS 10. Zatem do dzieła. Za chwilę serwis My mobile przedstawi je w telegraficznym skrócie wszystkie. Po pierwsze, nowy sklep z aplikacjami App Store jest gorszy. Zdecydowanie trudniej teraz przegląda się tytuły na tych ogromnych kartach promocyjnych na cały ekran. Niby aktywność w sklepie Apple się poprawiła, jednocześnie ergonomia korzystania spadła do poziomu poniżej minimum (krytyki). Po drugie, nie dodamy tekstu w głównym docku.

Akurat w Androidzie ten element jest łatwo edytowalny. Po trzecie, kliknięcie w ikonę Wi-Fi z menu szybkiego centrum kontroli nie wyłącza modułu WLAN, a jedynie go rozłącza z siecią domową. To prawdziwy kabaret. Po czwarte, nieco starsze 32-bitowe aplikacje nie działają jak na załączonym wyżej obrazku. Po piąte, mobilny system operacyjny pracuje mniej płynnie. Potrafi się on przycinać wręcz na tak wciąż wydajnych urządzeniach jak iPhone 6S. Po szóste, bateria działa krócej niż to było dawniej. Tak więc jak widzimy jest całkiem sporo niedociągnięć oraz elementów wymagających szybkiej poprawy w iOS 11.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 9140 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

1 komentarz do “PREMIERA: Wielkie wady iOS 11 względem iOS 10”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2018. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt