PREMIERA: Niestety wysoka kultura pracy starszych iPhonów przepadła wraz z iOS 11

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (3 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Trzeba to głośno przyznać. Apple nie powinno udostępniać iOS 11 na starsze iPhony z 1 GB RAM pamięci operacyjnej. Był to błąd, który poważnie odbił się na jakości działania oprogramowania. Nawet pięknie funkcjonujące animacje w poprzednim wydaniu iOS 10.3.3 stały się wyraźnie sztywne po wykonaniu aktualizacji. To jednak nie koniec atrakcji jakie czekają na konsumentów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Klienci Apple na całym świecie raportują o fatalnie działającej baterii. My mobile potwierdza. Jest to prawda. Przez rok użytkowania iOS 9, a później iOS 10 nigdy nie zdarzyła się sytuacja wyłączenia telefonu z powodu braku energii akumulatora. Tak dobrze system zarządzał ogniwem. Natomiast w iOS 11 w czasie niespełna kilku tygodni już doszło do sytuacji całkowitego zgaszenia się ekranu smartfonu. To pokazuje jak jest przeciętnie.

Choć wydawało się, że iOS 11.0.1 naprawiła problem z baterią to nic bardziej mylnego. Już na iPhonie instaluje się aktualizacja oznaczona numerkiem iOS 11.0.2. Po góra dwóch tygodniach dowiemy się czy faktycznie Apple coś poprawiło. W tej chwili gigant z Cupertino zrobił duży falstart. Zapewne dopiero uaktualnienie iOS 11.1 lub wręcz iOS 11.2 wyczyści wszystkie błędy oraz niedoróbki z usunięciem kropek zasięgu na czele.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11859 informacji na tej witrynie.6 komentarzy do “PREMIERA: Niestety wysoka kultura pracy starszych iPhonów przepadła wraz z iOS 11”

  • Kamil

   Bez zmian. Rewelacyjny, kompaktowy Apple iPhone 5S (wyglądający tak samo jak iPhone SE, a kamery 4K nie potrzebuję)

  • Mareczek

   Stary grat 6 letni… a poza tym ciekawe jak sie ma Iphone SE z ta aktualizacja Kamil polecasz SE ?Jak tak to pisz o nim a nie kuurde o starym gracie

  • Kamil

   Ludzie tez narzekają na iOS 11 zarówno na iPhonie SE jak iPhonie 6S. Szczerze? Ten stary grat miażdży pod względem jakości działania cała średnia półkę Androida

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt