Trochę rozdmuchany jest ten skandal z przełącznikami łączności w iOS 11

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ogromne poruszenie w sektorze technologii wywołuje kwestia kontrolek łączności w centrum sterowania w iOS 11. Serwis My mobile potwierdza, po wyłączeniu symbolu Wi-Fi czy Bluetooth sygnał bezprzewodowy dalej pozostaje aktywny. Następuje jedynie rozłączenie z domową siecią. Zapewne takim sprytnym pomysłem Apple chciało uprościć życie użytkownikom iPhonów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Chodzi o aspekt uciążliwego włączania i wyłączania dajmy na to modułu WLAN w momencie powrotu do miejsca zamieszkania czy też pracy. Teraz za sprawą iOS 11, iPhone w iście inteligenty sposób sam się połączy ponownie po czasie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby całkowicie wyłączyć Wi-Fi z Bluetooth na czele. W tym celu udajemy się do standardowych ustawień i tam przesuwamy (dezaktywujemy) zielone suwaki.

W dzisiejszych czasach dajmy Bluetooth 5.0 jest tak mocno oszczędnym standardem, że nikt już nie musi bawić się w ręczne oszczędzanie baterii każdorazowym wyłączaniem sygnału. I pomyśleć, iż tak faktycznie było jeszcze dekadę temu. Na dobrą sprawę wcale nie musimy wyłączać Wi-Fi. Jakiegoś drenażu ogniwa telefonu przez to nie uświadczymy, no może góra 5% spadek akumulatora w ciągu dnia. Nie jest to zaś wielki problem.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13088 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt