PREMIERA: Android 7.0 Nougat wcale nie wydłużył czasu pracy baterii

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Jedną z nowości Androida 7.0 Nougat jest poprawa czasu pracy baterii. Taką informację znajdziemy w sekcji aktualizacje w menu ustawień zielonego robota telefonu Sony Xperia XA. W rzeczywiści jest to tylko papka marketingowa. Na tle wersji 6.0 Marshmallow dokładnie tego samego smartfonu czas podświetlonego ekranu (SoT) jest identyczny i dalej wynosi około 3 godzin.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Absolutnie nic się nie zmieniło w temacie czasu działania akumulatora. Aczkolwiek aktualizacja Android 7.0 Nougat jest bardziej znacząca od 8.0 Oreo i co do tego każdy sympatyk technologii mobilnych nie ma chyba żadnych wątpliwości. Szkoda tylko, że później w praktyce te wszystkie nowości działają tylko na papierze, w specyfikacji. Nie ma to przy okazji żadnego przełożenia w realnym, bo prawdziwym świecie.

Podobnie jest z natywnymi opcjami Androida, które od lat występują w nakładkach producentów prześcigających w pomysłach samo Google. Wystarczy przypomnieć historie podzielonego ekranu (wielka innowacja wersji 7.0 Nougat), która od lat była dostępna w oprogramowaniu Samsunga. Z kolei możliwość odtwarzania filmów w małym okienku jest typowa dla nakładki Huawei (nie trzeba więc mieć zaraz najnowszego wydania 8.0 oreo).

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt